сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Пенсіонери силових відомств перекривають рух на черкаських трасах

  • Понеділок, 12 грудня 2016, 13:00

pensioneryПенсіонери силових відомств України обурені відношенням керівництва держави та відомчих міністерств до колишніх захисників Вітчизни. Оскільки спроби привернути увагу очільників влади до проблем пенсіонерів не увінчалися успіхами, вони планують вдатися до радикальних дій. Про це повідомляють у Facebook-спільноті Асоціації ветеранів МВС України, - пише ВІККА.

Так, сьогодні, 12-го грудня пенсіонери силових відомств України масово виходять на Всеукраїнську акцію протесту. Рівно опівдні на автошляхах України буде припинено рух транспорту на одну годину.

На Черкащині ветерани МВС планують перекрити дороги на автотрасі Золотоноша-Умань у селі Гусакове Звенигородського району, на 120 км автодороги Дніпро – Бориспіль у м. Золотоноша та у місті Сміла на перехресті вулиць Федорова і Незалежної та на вул. Холодноярців, 82.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати