сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Кожен другий вуличний кіоск у Черкасах працює нелегально

  • Неділя, 30 жовтня 2016, 21:30

kioskІз близько 600 тимчасових споруд, розташованих у Черкасах, половина – поза законом. Підприємці звикли ігнорувати вимоги міста, торгувати без дозвільних документів та відкрито вести незаконний бізнес. Деякі з них торгують без документів 10 років поспіль. Про це повідомляє Діловий Регіон.

За його словами, серед мережевих власників кіосків найбільшими порушниками у місті вважаються фізичні особи-підприємці Олександр Олексенко, Володимир Сімонов, Світлана Лисак, Станіслав Басок та Олександр Шматко. За винятком тимчасових споруд останнього підприємця, у кіосках більшості підприємців здебільшого продаються пиво та цигарки.

Вони не оформляють дозвільні документи та не платять податки. Через це страждає бюджет, – зазначає чиновник.

При цьому він підкреслює, що його інспекція регулярно штрафує порушників. Найбільший штраф – 1700 гривень. Але труднощі в тому, що підприємці ховаються від відповідальності, не сплачують штрафи. А дехто з них, як то Станіслав Басок та Олександр Олексенко, взагалі прописані та проживають не в Черкасах, а в найближчих селах. Туди штраф і сплачують, – розповів Олександр Давиденко.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати