сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Черкаський зоопарк збільшить кількість тварин

  • Неділя, 30 жовтня 2016, 14:00

zooКомунальне підприємство “Черкаський зоологічний парк” планує в новому році отримати більше 5 млн доходу. З міського бюджету на наступний рік підприємство матиме підтримку 3,6 млн. Про це на засіданні виконавчого комітету повідомив директор закладу Євген Ван, який цієї осені був перепризначений на посаду за результатами конкурсу, пишуть Черкаси Сьогодні.

 

Ван запевнив, що зоопарк поповнюватиметься тваринами, в ньому облаштують нові сучасні вольєри для хижих птахів, вовків і ведмедів (житло для останніх зватиметься “Земля вовків і ведмедів”).

Також буде проведена реконструкція пішохідних доріжок на суму в 600 тис. грн. У новому році, за словами директора підприємства, будуть збільшені витрати на паливо, електроенергію та соціальні виплати.

Витрати на зарплати залишаться на рівні минулого року. У підсумку міськвиконком затвердив фінплан підприємства.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати