сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Золотоніський ДНЗ отримав золото на міжнародному форумі

  • П'ятниця, 28 жовтня 2016, 12:00

StrumochokУ Київському Палаці дітей та юнацтва з 25 до 27 жовтня відбувався міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2016» та Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu». Це – найбільший в Україні представницький форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій. Про це повідомляють Черкаси Сьогодні.

Освітній форум урочисто відкривали за участю Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук. Визначили і перших тріумфаторів – організатори нагородили шість вітчизняних дитячих садочків.

Опинилася в цьому списку і Черкащина: за методичний посібник «Соціальне партнерство як запорука якості дошкільної освіти» колектив золотоніського ДНЗ “Струмочок” отримав золоту медаль та диплом переможця.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати