сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Мінімальну зарплату з січня підвищать удвічі

  • Середа, 26 жовтня 2016, 21:00

zarplataПремєр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 січня мінімальна зарплата українців становитиме 3 200 гривень. Ця заява свідчить, що профспілки добилися перших серйозних результатів від уряду. Таку думку висловив голова Федерації профспілок в Черкаській області Петро Шевченко, - повідомляє УНН-Центр.

Мінімальну зарплату в Україні піднімуть до рівня фактичного прожиткового мінімуму — 3200 грн, тобто подвоять. Володимир Гройсман визнав значну роль Федерації профспілок у цьому процесі.

Це перші серйозні кроки, яких добилися профспілки: вони змінили погляд уряду на необхідність реформування оплати праці і підвищення соціальних стандартів. І ми зі свого боку теж зробили висновок: ми усвідомили, що тільки аргументована та активна позиція може дати результат, — сказав Петро Шевченко.

Але при цьому він підкреслив, що цей крок уряду — тільки фундамент для подальшої співпраці з профспілками у напрямку підвищення життєвого рівня українців. А питання формування тарифів залишається на порядку денному.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати