сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Мінімальну зарплату з січня підвищать удвічі

  • Середа, 26 жовтня 2016, 21:00

zarplataПремєр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 січня мінімальна зарплата українців становитиме 3 200 гривень. Ця заява свідчить, що профспілки добилися перших серйозних результатів від уряду. Таку думку висловив голова Федерації профспілок в Черкаській області Петро Шевченко, - повідомляє УНН-Центр.

Мінімальну зарплату в Україні піднімуть до рівня фактичного прожиткового мінімуму — 3200 грн, тобто подвоять. Володимир Гройсман визнав значну роль Федерації профспілок у цьому процесі.

Це перші серйозні кроки, яких добилися профспілки: вони змінили погляд уряду на необхідність реформування оплати праці і підвищення соціальних стандартів. І ми зі свого боку теж зробили висновок: ми усвідомили, що тільки аргументована та активна позиція може дати результат, — сказав Петро Шевченко.

Але при цьому він підкреслив, що цей крок уряду — тільки фундамент для подальшої співпраці з профспілками у напрямку підвищення життєвого рівня українців. А питання формування тарифів залишається на порядку денному.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати