Найдешевше м'ясо продають на Черкащині. - Статистика

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Найдешевше м'ясо продають на Черкащині. - Статистика

  • Середа, 19 жовтня 2016, 13:04

meatЗ настанням осені в Україні почали зростати ціни на продовольство. Після літньої дефляції (за три місяці все подешевшало в середньому на 0,8%), у вересні, за даними Держслужби статистики, маємо подорожчання на 2%. Розкид цін по регіонах великий, причому вартість продуктів часто не відповідає розмірам зарплати, - інформує Діловий Регіон за підрахунками газети Сегодня.

Так, наприклад, на Дніпропетровщині найдорожче м'ясо - за кіло свинини в середньому доведеться сплатити 78 грн, на 11 що грн, або на 17% більше, ніж на Черкащині, де воно найдешевше.

На Тернопільщині буханець пшеничного хліба коштує 12 грн - це в 1,5 рази більше, ніж на Харківщині, житомиряни переплатять за кіло вареної ковбаси майже 20 грн (34%), в порівнянні з жителями Кіровоградщини. Але найбільший розкид цін на картоплю і борщового набору - 62% і 86% відповідно. Найдорожче обійдеться борщ жителям Донбасу, найдешевше - львів'янам і запорожцям.

infografika

Приблизно посередині за цінами тримається Київ - тут найдорожче лише (борошно 9 грн/кг), і то воно коштує всього на 1,68 грн/кг більше, ніж на Сумщині, де воно найдешевше. А ось ціна на цукор скрізь приблизно однакова.

При цьому заробітки дніпрян на 23% (майже на 1000 грн) більші, ніж у черкащан, тернополяни, навпаки, отримують зарплату на 18% (на 800 грн) менше, ніж харків'яни, на Житомирщині та Кіровоградщині доходи майже однакові: різниця всього в 2,5%, або 100 грн. А в столиці традиційно отримують більше за всіх - понад 8500 грн/міс.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати