сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Держгеокадастр Черкащини виділив земельні ділянки майже для п’яти тисяч АТОвців

  • П'ятниця, 14 жовтня 2016, 19:00

zemlya2Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області повідомляє, що на цей час, починаючи з липня 2014  року, всього звернулося 6 230 учасників АТО. Їм надали 4 804 дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок.

На сьогодні 1 920 учасників АТО й членів сімей загиблих воїнів завершили процедуру оформлення й уже отримали у власність землю загальною площею 2 879,14 гектара.

Землевпорядна служба Черкащини виділила 1 786 ділянок площею 2 787,23 гектара, а саме: 1 424 земельні ділянки загальною площею 2 744,85 га – для ведення особистого селянського господарства й 362 ділянки загальною площею 42,38 га – для індивідуального садівництва. Решту ділянок (для особистого селянського господарства, будівництва житла, дач) надали органи місцевого самоврядування й райдержадміністрації.

Довідка:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО й членам сімей загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати