сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Майже 900 актуальних вакансій запропонували черкаським студентам

  • Понеділок, 10 жовтня 2016, 19:00

vakansiiВже стало гарною традицією проведення фахівцями Черкаського міського центру зайнятості профорієнтаційних заходів для студентської молоді Черкаського державного технологічного університету. Однією з таких подій стала організація «ярмарку професій», до якої долучилися понад 800 студентів. Про це повідомляє Діловий Регіон.

У заході взяли участь представники обласного і міського центрів зайнятості та керівники найпотужніших підприємств міста: виробничо-будівельна фірма «Сатурн», фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм», компанія «Група Венето», ПАТ «Азот», ПАТ «Черкаський шовковий комбінат», торгівельна мережа «Фокстрот», ДП «СанСервіс Столиця», ТОВ КТД "Холод", ТОВ «Компанія Метал Інвест», ТОВ «МГК-Черкаси», ТОВ «Машинобудівельний завод», ДП «Автоскладальний завод №2», «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» та контактний центр «Телеперфоменс».

- Наші студенти працюють не лише в Черкасах, але і в інших містах. Наприклад, в Кропивницькому працює близько 10% спеціалістів з нашого університету на різних промислових підприємствах. Ми турбуємось про перше робоче місце наших випускників, адже воно дозволить визначитись з професією і майбутнім кар’єрним зростом. На сьогодні тісно та успішно співпрацюємо практично з усіма місцевими підприємствами та центром зайнятості. Думати про працевлаштування своїх студентів-випускників ще під час їхнього навчання – є першим і найголовнішим принципом нашої діяльності, - коментує в. о. ректора ЧДТУ Олег Григор.

Під час «ярмарку професій» студенти ознайомилися з 900 актуальними вакансіями на ринку праці регіону, поспілкувалися особисто з представниками відділу кадрів різних підприємств, провели першу у своєму житті співбесіду з роботодавцем, скористалися послугами працівників HR-менеджменту та, можливо, знайшли роботу своєї мрії.

Читайте також: На Черкащині робітничі професії найбільш запитувані та високооплачувані

- На цей час на ринку праці існує певна незбалансованість попиту і пропозицій, є велика потреба у робітничих професіях. Тому наша задача надати можливість студентам без досвіду роботи поспілкуватися з роботодавцями на різноманітних заходах, якими є ярмарки вакансій та дні відкритих дверей, – розповіла директор Черкаського центру зайнятості Оксана Щербак.

Кожен роботодавець для зацікавлення випускників саме на його підприємство мав свою стратегію. Наприклад, Олександр Згіблов – генеральний директор компанії «Група Венето» запрошував на роботу спеціалістів машинобудування, інженерів-технологів з металообробки, швейного виробництва, деревообробки та гарантував високу заробітною плату, офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями, використання новітнього та сучасного обладнання під час роботи. Наталія Колобова – менеджер з підбору персоналу торгівельної мережі «Фокстрот» запропонувала можливість розвиватися та мати кар’єрне зростання для тих, хто дійсно хоче працювати навіть без досвіду роботи. Юрій Зеленюк – директор ТОВ КТД "Холод" відмітив, що на підприємстві є дефіцит у молодих та перспективних кадрах, тому існує потреба в інженерах, технологах, конструкторах. Тарас Охота – директор ТОВ «МГК-Черкаси» запросив на роботу інженерів-технологів, - механіків, -енергетиків, інженерів з метрології, інженерів вентиляції і теплопостачання та пообіцяв заробітну плату від 5 000 грн.

Ірина Головко – менеджер з персоналу ДП «СанСервіс Столиця» запропонувала роботу на повний і не повний робочий день на посади: експедитора, комплектувальника, торгового представника, адміністратора. Олена Некора – представник ТОВ «Машинобудівельний завод» відзначила, що на сьогодні є вакантні місця для двох конструкторів та менеджера із вмінням читати креслення; представники контактного центру «Телеперфоменс» також є колишніми студентами ЧДТУ, тому пропонують роботу з гнучким графіком, існуючою системою бонусів та можливістю кар’єрне зростання для молоді.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати