сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Цьогоріч на Черкащині виділили кошти на понад 500 путівок для бійців АТО

  • Четвер, 06 жовтня 2016, 17:00

reabilitaciyaНа Черкащині в поточному році станом на сьогодні виділено понад 140 путівок на санаторне лікування та понад 150 путівок на психологічну реабілітацію учасників АТО. З обласного бюджету виділено кошти на понад 500 путівок. Про це під час розширеного засідання з представниками районів повідомив керівник Центру допомоги учасникам АТО Олександр Тимошенко, - пише УНН-Центр.

- Учасники АТО в деяких регіонах тяжко йдуть на спілкування відносно того, що треба пройти психологічну реабілітацію. Тому я звертаюся до громадських організацій районів провести профілактичні бесіди з учасниками АТО, аби вони пройшли реабілітацію. Якщо ми в поточному році не будемо використовувати ту кількість путівок, які нам надані, то в наступному році ми їх не отримаємо, - зауважив О. Тимошенко.

За словами керівника Центру, у КЗ «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» цьогоріч отримали санаторну й психологічну реабілітацію понад 700 осіб.

Читайте також: Черкаські пластуни проходили тренування від кропивницьких кіборгів. ФОТО

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати