сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Канівщині учасникам АТО видали лише 12 актів для ведення селянського господарства

  • Четвер, 06 жовтня 2016, 09:00

zemlaНа сьогодні у Канівському районі учасникам АТО видали лише 12 актів на право власності для ведення особистого селянського господарства. Про це під час засідання розповів керівник Центру допомоги учасникам АТО Олександр Тимошенко, повідомляє УНН-Центр.

Канівський район у нас лідер, на жаль, з гіршої сторони. Для порівняння: у Смілянському районі видано 200 актів на право власності для ведення особистого селянського господарства, у Христинівському − 120, у Чорнобаївському — 100. Проблема у наступному: зарезервовано 400 ділянок, а отримали учасники АТО лише 12 — прокоментував О.Тимошенко.

Також він звернувся до громади районів й порекомендував їм налагодити діалог з підприємцями й фермерами сільськогосподарських підприємств.

Порекомендуйте, щоб фермери самі прийшли й запропонували свої послуги в цьому напрямі й думаю, що проблема автоматично вичерпається, — зауважив О.Тимошенко.

За словами керівника Центру допомоги учасникам АТО, проблема у спілкуванні між учасниками АТО й орендарями землі й спричинила таку малу кількість виданих актів у Канівському районі.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати