сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині не сіли за парти 28 школярів

  • Вівторок, 04 жовтня 2016, 21:00

shkola4 жовтня, за підсумками першого уроку, у Черкаській області не влаштували на навчання 28 дітей. Таку цифру назвала начальник служби у справх дітей Черкаської ОДА Оксана Покатілова. Про це повідомляє УНН-центр.

Одначе ситуація не настільки погана, як здається на перший погляд.

Річ у тому, що 18 дітей — це діти з малокомплектної школи у с.Гусаковому Звенигородського району. Рішення про закриття цієї школи було ухвалене місцевими депутатами ще навесні. Але восени батьки почали протести проти закриття школи. До неї діти не пішли, бо вона вважається закритою, а до нової опорної школи батьки своїх дітей не ведуть на знак протесту проти рішення райради. Поки що питання дещо „зависло“, але ці діти навчатимуться обовязково, — запевнила Оксана Покатілова.

Решта дітей — дев’ять осіб — не ходить до школи або через невиконання батьками своїх обов’язків (такі є в Маньківському районі області та в Черкасах), або через небажання вчитися самих дітей (такі 17-річні підлітки, які вважають освіту для себе вже не потрібною, є у Каневі та Ватутіному). Ще одна дитина виїхала за межі області.

До 20 жовтня проведуть другий етап перевірки влаштованості дітей у навчальні заклади, і тоді цифри можуть бути значно кращими.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати