сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Українське взуття найбільше купують у Черкаській області

  • Середа, 21 вересня 2016, 20:56

huzНайбільше взуття українського виробництва купують на Черкащині – його питома вага склала 26% від усього обсягу продажів взуття, повідомляє ВІККА з посиланням на Hubs.

 

 

Водночас найменшою популярністю українське взуття користується у Києві (його частка лише 1,2%). Про це йдеться в огляді ринку роздрібної торгівлі одягом і взуттям, складеному компанією Alliance Capital Management.

 

Експерти підрахували, що в першому кварталі 2016 року в Україні обсяг роздрібних продажів взуття склав 1267242 тис. грн, з яких тільки 2,4% склала взуття українського виробництва.

 

Найбільше взуття було продано в київських магазинах – на 517 214 тис. грн. У Черкаській області ця сума становила 15279 тис. грн.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати