сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Черкаські рятувальники планують здати 20 літрів донорської крові. ФОТО

  • Вівторок, 20 вересня 2016, 17:04

donor1Співробітники рятувальної служби щоденно стикаються із викликами, ціною яких є часто людське життя. Фахівці ДСНС постійно беруть участь у соціальних проектах, спрямованих на розвиток донорства, збір крові та плазми для важкохворих, або поранених солдатах збройних сил України, - інформує Управління ДСНС України в Черкаській області.

Не залишилися рятувальники байдужими і до заклику Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України» щодо участі у Всеукраїнській акції «Твоя кров - Рятівна».

19 вересня 15 співробітників ДСНС які представляли аварійно-рятувальний загін спеціального призначення та Державний пожежно-рятувальний загін по охороні ПАТ «АЗОТ» першими серед підрозділів ДСНС області завітали на станцію переливання крові у Черкасах, де здали кров.

donor2

Загалом стати донорами цього разу висловили бажання 53 співробітники Управління ДСНС. Серед них є як «досвідчені» донори, так і новачки. Беручи участь у акції, рятувальники поставили собі за мету здати щонайменше 20 літрів життєдайної рідини. У першому півріччі рятувальники, відвідавши кілька разів станції переливання крові, залишили там понад 25 літрів.

donor3

- Для нас це не новий захід. Співробітники пожежно-рятувальних підрозділів постійно беруть участь у соціальних проектах, мета яких - зібрати кров. Мабуть це символічно, адже рятувальники добре розуміються на слові «біда», а отже знають наскільки важливо у цей непростий період людині отримати підтримку, дружню пораду, фахову дію, або, за потреби, отримати допомогу у вигляді донорської крові. Тому, я хочу щиро подякувати рятувальникам, які здають кров на регулярній основі і водночас привітати мужнє рішення долучитися до цього руху інших представників нашої професії, - зазначив начальник Управління Віктор Гвоздь.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати