сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

На Черкащині робітничі професії найбільш запитувані та високооплачувані

  • Вівторок, 20 вересня 2016, 09:00

workЦього року до центрів зайнятості Черкаської області надійшло 25,6 тис. вакансій від роботодавців регіону.

 

 

Трійку лідерів очолили робітничі професії – 61%, друге місце посіли службовці – 20% і 19% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації, - повідомляє Черкаська обласна державна адміністрація.

 

За розмірами запропонованої заробітної плати вакансії розподілилися таким чином: з мінімальною заробітною платою – 14%; Від мінімальної до середньої заробітної плати по області – 76% та від середньої заробітної плати по області – 10%.

 

Роботодавці зазначили найвищу заробітну плату для начальників відділів та заступників директорів (близько 5,2 тис. грн.), бетонярів (4,0 тис. грн.), водіїв навантажувача (3,6 тис. грн.),водів та слюсарів, дорожніх працівників (3,5 тис. грн.), електромонтерів (до 3,4 тис. грн.), викладачів (понад 2,8 тис. грн.), інженерів та менеджерів зі збуту (від 2,7 тис. грн.).

 

У вимогах до претендентів роботодавці все частіше зазначають, що хочуть бачити спеціалістів, які володіють суміжними професіями, мобільні та здатні до швидкого перенавчання.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати