Школярі з Черкащини стали призерами Всеукраїнського конкурсу малюнка про ліс

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Школярі з Черкащини стали призерами Всеукраїнського конкурсу малюнка про ліс

  • Середа, 14 вересня 2016, 15:05

malyunokДитячий конкурс малюнків і творів на тему «Людина та ліс», який проводять лісівники Черкащини для школярів, вже став хорошою традицією. Цьогорічною особливістю стало те, що цей конкурс, який був оголошений Товариством лісівників України, проводився серед учнів шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребами, що функціонують в зоні діяльності підприємств, установ і організацій системи Державного агентства лісових ресурсів України. Про це повідомляє Нова Доба за посиланням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, виявлення обдарованої та талановитої молоді.

До участі у конкурсі на кращий малюнок запрошували учнів віком 8-15 років, на кращий твір – 15-18 років.

Конкурс стартував 1 квітня та тривав у три етапи – на рівні держлісгоспів, обласного управління лісового та мисливського господарства, кращі ж роботи були надіслані до Києва для розгляду на всеукраїнському рівні.

Президія всеукраїнської ради Товариства лісівників України розглянула надіслані роботи та визначила переможців, відзначивши учнів з найбільш оригінальним творчим підходом у розкритті тематики конкурсу.

Приємно зазначити, що призерами Всеукраїнського конкурсу стали й школярі з Черкащини, які отримають значні грошові винагороди:

– у конкурсі «Кращий твір на лісову тематику» третє місце зайняла Морозова Юлія, учениця Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради за твір "Чарівний світ лісу" – Шполянський район (нагорода – 2000 гривень);

– у конкурсі «Кращий малюнок на лісову тематику» відзначено Оліферук Юлію, ученицю Ладижинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Черкаської обласної ради – Уманський район (заохочувальний подарунок у розмірі 1000 гривень).

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати