сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Тальнівську викладачку Оксану Муляк збив голова ради ветеранів. ФОТО

  • П'ятниця, 09 вересня 2016, 13:16

Oksana5 вересня 2016 року, викладачку Тальнівського ліцею 48-річну Оксану Муляк збили на пішохідному переході поблизу пам’ятника Дубковецькому в Тальному. За кермом "Таврії" був голова районної ради ветеранів Василь Білозор. Потерпіла у важкому стані перебуває в реанімаційному відділенні Тальнівської районної лікарні, - інформують Вісті Черкащини.

- О 7-50 ранку я їхав на роботу, – розповідає лікар Олексій Юрченко. - Самої аварії не бачив. Але визнаєте, що на той перехід ніхто не зважає. Водії набирають швидкість, аби виїхати під гору. Видно було, що біля пам’ятника Дубковецькому за кермом "Таврії" сидить якийсь сивий дід. Казали, що він рухався знизу в бік базару. Жінці вже надавали допомогу. Перев’язали голову рушником, викликали "швидку". Оксана була без свідомості. Слава Богу, шия не зламана. Думаю, черепно-мозкова травма й переломи обох ніг. Лікуватися доведеться довго.

У Тальнівській районній лікарні ситуацію не коментують. Один із лікарів на запитання про загрозу життю відповів:

- Думаю, загроза існує.

Начальник Тальнівської ДАІ Борис Захаров підтверджує факт аварії.

- Василь Васильович збив людину на переході. Довго гадати, хто винен, не доводиться. Оксана Миколаївна отримала черепно-мозкову травму, рвану рану голови і перелом ноги. Слава богу, швидкість автомобіля була невеликою. Він зупинився за 5 метрів від переходу.

avariya2

avariya

Оксана Муляк викладає математику в місцевому ліцеї. Має двох дорослих синів та двох онуків.

Василь Білозор був колись начальником міліції. Після виходу на пенсію його обрали головою ради ветеранів.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати