сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Скасування стипендій може призвести до соціальної напруги — Валерій Данилевський

  • Середа, 07 вересня 2016, 19:05

stipІніціатива Міністерства фінансів щодо скасування стипендій у наступному році може призвести до соціальної напруги суспільства. Про це інформує УНН-Центр за посиланням директора департаменту освіти й науки Черкаської ОДА Валерія Данилевського.

- Нині громадськість стурбована ініціативою Міністерства фінансів позбавити студентів стипендій. Дехто не вірить, що діти живуть на ті гроші, але вони реально живуть на кошти стипендій. Якщо у них не буде на шматок хліба, про яку тоді якість навчання можна говорити? Я вважаю, що не можна робити такі кроки. Міністерство посилається на те, що це європейський досвід, проте не можна ні в якому разі порівнювати рівень життя європейських країн з рівнем життя на Україні. Така ініціатива може призвести до соціальної напруги у суспільстві, — розповів пан Валерій.

За словами В. Данилевського, студенти переважно не закомплексовані, демократичні люди, які легко йдуть на підйом. До того ж, влаштуватися студенту на роботу й заробити кошти, щоб погасити кредит в банку нині досить тяжко.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати