сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині ґвалтівник сироти уникнув покарання

  • Середа, 31 серпня 2016, 19:04

syrotaТри роки боротьби за правосуддя закінчилися відчаєм та страхом за власне життя для черкащанки Анастасії (ім’я змінено з міркувань безпеки). Після страшного випадку її зґвалтування нападника виправдав суд. Зараз той вільно розгулює на свободі та закидає дівчину погрозами. Про це повідомляє ВІККА.

Прикра подія з Анастасією, у якої з рідні залишилася лише сестра, сталася у селі Шарин, що на Уманщині, в ніч з 13 на 14 грудня 2013 року. 26-річний молодик зґвалтував дівчину, яка тоді ще була школяркою, навчалася в одинадцятому класі. Молодь в одній компанії святкувала Андріївські вечорниці у місцевому барі. Зловмисник вчинив напад на дівчину, коли вона верталася додому. Сестра потерпілої відразу звернулася в правоохоронні органи. 10 днів слідчі не звертали уваги на злочин, доки за справу не взявся адвокат.

- Працівники міліції не відразу затримали кривдника. Не вилучили одяг, на якому залишилась кров. На місці зґвалтування збереглися сліди взуття, а ґрунтову експертизу не провели. Розслідування могло дати поштовх до звільнення директора школи, в якій навчалась потерпіла. Тому її просили, щоб відмовилась від позову. На суді давали свідчення, що дівчина розпусно себе поводила, сама чіплялася до ґвалтівника. Однак, в неї на тілі були численні синці на стегнах, плечах, грудях. Одяг у крові. До цього потерпіла була незаймана,– розповів адвокат Леонід Дашицький.

Згодом суд визнав винним нападника та призначив йому позбавлення волі на строк 5 років. Однак покарання звинувачуваному вдалося уникнути: апеляційний суд виправдав його, скасувавши вирок.

Тепер нападник вийшов на волю та почав систематично погрожувати Анастасії розправою. Про неодноразові випадки погроз розповідає сестра постраждалої.

- На жаль, зґвалтування належить до категорії злочинів, які найлегше виправдати. Найчастіше апелюють до того, що статевий акт відбувся добровільно. Жінкам дуже важко себе захистити, – наголосив Леонід Борисович.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати