сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
aweer
 
copycenter

 

Тепер черкащани можуть міняти (здавати) валюту без паспорту – Нацбанк

  • П'ятниця, 12 серпня 2016, 15:00

valyutaЦе стосується продажу валюти в еквіваленті до 150 тис. грн. А от при придбанні від покупців так само вимагають посвідчення особи. Згідно з новою постановою Нацбанку, з 10 серпня офіційно фізичним особам дозволили міняти (здавати) валюту у сумі до 150 тис. гривень без надання паспорту, - інформує Діловий Регіон.

- Це нічого принципово не змінює. У людей є попит на придбання валюти, а тут обмеження лишилися ті самі – до 12 тис. грн. І так само треба паспорт, – прокоментував заступник директора Черкаської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Олександр Пріхно.

За словами експерта, поки що зміни, які вносить Нацбанк, істотно ситуацію не покращують. Зараз, коли курс почав рости, попит на валюту підвищився. Однак у цьому напрямку ніякого сприяння Нацбанк не виявляє.

Раніше обмежень за сумою здачі валюти не було, але при цьому вимагалася повна ідентифікація.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати