сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині рятувальники ліквідували наслідки негоди. ФОТО. ВІДЕО

  • Четвер, 04 серпня 2016, 19:00

Копия negoda32 серпня 2016 року внаслідок активного переміщення атмосферного фронту на Черкащині за три години випало 49,6 мм опадів, що становить 87% місячної норми. Про це повідомляє Управління ДСНС України в Черкаській області.

Грозовий фронт, що рухався вздовж Дніпра уверх за течією частково зачепив Чигиринський, Чорнобаївський, Золотоніський та Канівський райони. Опади були різної інтенсивності, проте найбільше їх випало у Черкасах, де окрім дощу з грозами також пройшов град величиною до 11 мм.

negoda2

Через засмічення зливної каналізації у Черкасах було частково підтоплено вулиці, в деяких містах житловий сектор,  а також покрівлі та підвали багатоповерхівок в різних районах міста.

negoda4

У зв’язку з тим, що інтенсивність дощу у Черкасах досягла значень небезпечного явища погоди, в місті було створено міський штаб з ліквідації наслідків стихійного лиха на чолі із міським головою Анатолієм Васильовичем Бондаренком.

negoda5

До штабу увійшли усі аварійні та екстрені служби міста, а також інстанції, відповідальні за функціонування інфраструктури обласного центру. Мобільними групами оперативного штабу визначені найбільш складні дільниці міста, де необхідно першочергове реагування.

negoda8

Особовий склад Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області було піднято по тривозі. Створені та введені у розрахунок додаткові відділення, резервна техніка Черкаського зведеного загону, а також аварійно-рятувального загону спецпризначення.

negoda9

На підтоплених вулицях міста підрозділами Управління ДСНС вивільнено 16 автомобілів та 4 маршрутних автобусів, в яких перебувало 147 людей, з яких 18 діти.

negoda10

Спільно з комунальними службами міста проводились заходи щодо реагування на звернення громадян з питань підтоплення житлового сектору та підвальних приміщень. Всього до оперативно-координаційного центру Управління надійшло 140 таких звернень з 24-ох адрес міста, які опрацьовуються аналітичним центром і за пріоритетним принципом будуть відпрацьовані відповідними службами. Основні зусилля були спрямовані на забезпечення сталого функціонування важливих об’єктів життєзабезпечення міста.

negoda

Станом на 07:00, 4 серпня 2016 року роботи по відкачуванню дощових вод завершені. Загалом з початку проведення робіт 2 серпня 2016 року відкачано близько 6500 м³ води. Роботи по ліквідації наслідків негоди проводились у цілодобовому режимі.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати