сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Майже 300 тис. грн. на потреби села на Уманщині спрямувало місцеве підприємство

  • Понеділок, 01 серпня 2016, 21:46

apolyankaВ рамках соціального партнерства невелике село Аполянка на Уманщині отримує допомогу від місцевого сільгосппідприємства для поліпшення інфраструктури та матеріально-технічної бази місцевих закладів та установ, - повідомляє Діловий регіон.

 

 

Аполянка налічує всього 436 жителів, з яких 96 осіб - це діти дошкільного і шкільного віку. ТОВ «Прометей», яке обробляє понад 1,6 тис. га орендованих земель, забезпечує стабільними робочими місцями та високим заробітком місцевих жителів, бере активну участь у розвитку соціальної сфери сіл Аполянка та Доброводи.

 

Як повідомляють в Уманській райдержадміністрації, за спонсорської підтримки ТОВ «Прометей» та кошти сільського бюджету в Аполянці капітально відремонтовано Будинок культури, проведено частковий ремонт доріг, підсипано узбіччя, виконано ремонтні роботи у ФАПі, встановлено нову зупинку для учнів, які з 1 класу доїжджають до Доброводівського НКВ І-ІІІ ступенів новеньким шкільним автобусом. Також за спонсорської підтримки господарства відремонтовано приміщення сільської бібліотеки, де встановлено комп"ютерну техніку, підключено її до мережі Інтернет, завдяки цьому сільська молодь має безкоштовний доступ до Wi-Fі.

 

У 2015 році сільгосппідприємство вклало майже 700 ти.грн. у покращення інфраструктури села, поліпшення матеріально-технічної бази місцевих закладів та установ тощо. А в нинішньому році вже спрямовано майже 300 тис.грн. на різні потреби громади.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати