сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині з 13 серпня полюватимуть на пернату дичину

  • П'ятниця, 29 липня 2016, 09:02

ptaxЗгідно наказів користувачів мисливських угідь Черкаської області сезон полювання на пернату дичину розпочнеться з 13 серпня. Триватиме сезон до 31 грудня поточного року включно, - повідомляє УНН з посиланням на головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства Черкаського обласного управління Володимира Рибалка.

 

 

Як він повідомив, дата старту сезону полювання була визначена на нараді з користувачами мисливських угідь, за участю всіх контролюючих органів, що відбулася 6 липня цього року. Нині на території мисливських господарств тривають підготовчі роботи.

 

Зазначимо, що сезон полювання на пернату дичину розпочинається в кожній області України в різний час у серпні. Процес залежить від класу пожежної небезпеки і від рішення користувачів мисливських угідь.

 

Нагадуємо, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі документи на право полювання, а саме: посвідчення мисливця; щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання; відстрільну картку; дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати