сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Черкащани зможуть одружуватися у скорочені терміни

  • П'ятниця, 15 липня 2016, 13:00

odruzhennyaУ жовтні місяці у Черкасах можливе запровадження проекту реєстрації шлюбів у скорочені терміни. Про це повідомляє УНН-Центр за посиланням заступника начальника управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олексія Кулішова.

- Запровадження пілотного проекту спрощеної реєстрації шлюбів, де шлюби реєструватимуться через нотаріусів та місцеві органи влади у скорочені терміни, найближчим часом розпочнеться з прифронтових та туристичних міст: Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Харкова, Херсона, Маріуполя та Сєвєродонецька. У жовтні цей проект має запрацювати й у Черкасах, — розповів Олексій Кулішов.

Як розповідають у відомстві, проект дійсно необхідний, оскільки чимало черкащан звертаються з метою одружитися у скорочені терміни. Проте, за Сімейним Кодексом одружуватися у скорочені терміни українці можуть лише у двох випадках: довгострокове відрядження або вагітність. А трапляються випадки, коли парам необхідно одружитися терміново у зв’язку з працевлаштуванням за кордоном.

Нині Міністерством юстиції України розробляються пропозиції до Сімейного Кодексу, які найближчим часом обіцяють запровадити.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати