сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Городецькому з підлітками спілкувались на тему здорового способу життя. ФОТО

  • Четвер, 14 липня 2016, 09:00

zdorovyaДнями в приміщенні ЗОШ села Городецьке Уманського району співробітники Уманського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції разом з фахівцями ЦСССДМ (центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді) району провели з дітьми, позбавлених батьківського піклування та переселенцями зі східних регіонів України профілактично-виховний захід «Вибір». Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили в прес-службі Уманського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції.

 

 

1

2

Під час проведеного заходу неповнолітні отримали детальну, актуальну інформацію щодо здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок, обговорені шляхи подолання проблем, які можуть сприяти вчиненню злочину, проведено тренінги в ігровій формі, де підлітки, розділившись на групи, описували основні проблеми та шляхи їх подолання.

3

4

Соціально-виховна робота з дітьми, позбавлених батьківського піклування та переселенцями із Східних регіонів України, має свої позитивні плоди у вигляді зниження рівня скоєння правопорушень та злочинів з боку осіб молодіжного віку та неповнолітніх, а також у підвищенні рівня соціальної захищеності даної категорії підлітків.

5

Інспектор Уманського МРВ КВІ

УДПтС України в Черкаській області

ст. лейтенант вн. служби

М.В. Макаренко

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати