сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Городецькому з підлітками спілкувались на тему здорового способу життя. ФОТО

  • Четвер, 14 липня 2016, 09:00

zdorovyaДнями в приміщенні ЗОШ села Городецьке Уманського району співробітники Уманського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції разом з фахівцями ЦСССДМ (центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді) району провели з дітьми, позбавлених батьківського піклування та переселенцями зі східних регіонів України профілактично-виховний захід «Вибір». Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили в прес-службі Уманського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції.

 

 

1

2

Під час проведеного заходу неповнолітні отримали детальну, актуальну інформацію щодо здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок, обговорені шляхи подолання проблем, які можуть сприяти вчиненню злочину, проведено тренінги в ігровій формі, де підлітки, розділившись на групи, описували основні проблеми та шляхи їх подолання.

3

4

Соціально-виховна робота з дітьми, позбавлених батьківського піклування та переселенцями із Східних регіонів України, має свої позитивні плоди у вигляді зниження рівня скоєння правопорушень та злочинів з боку осіб молодіжного віку та неповнолітніх, а також у підвищенні рівня соціальної захищеності даної категорії підлітків.

5

Інспектор Уманського МРВ КВІ

УДПтС України в Черкаській області

ст. лейтенант вн. служби

М.В. Макаренко

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати