сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Відбулась зустріч учасників АТО із фахівцями Регіонального психологічного кризового центру

  • Понеділок, 04 липня 2016, 13:00

ato29 червня 2016 року в рамках реалізації проекту «Організація мережі психологічної допомоги воїнам АТО та членам їх родин в районних центрах Черкаської області» була проведена зустріч учасників АТО Уманського району із фахівцями Регіонального психологічного кризового центру. Про це повідомляє офіційний веб-сайт Уманської районної державної адміністрації.

В ході тематичної зустрічі, що відбулася за сприяння Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психотерапевт Регіонального психологічного кризового центру міста Черкаси Ігор Озерянський та психолог Наталя Козлова проінформували учасників АТО про вплив військових дій на психіку людини, ознайомили про психологічні реабілітаційні програми.

ato1

Ігор Озерянський мотивував бійців до пошуку життєвих сенсів, орієнтирів та цінностей для успішної професійної реалізації в мирному житті.

ato2

Після тематичної зустрічі з учасниками АТО фахівці Регіонального психологічного кризового центру провели методичну роботу із спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками громадської організації «Координаційний центр захисників Уманщини», психологами міського військового комісаріату, центральної районної лікарні, які здійснюють консультативну роботу з учасниками АТО та членами їх сімей.Також Ігор Озерянський поділився із присутніми напрацьованим досвідом роботи та ознайомив із основами травмофокусованого консультування.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати