сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині нарахували два підприємства, які забруднюють водні об’єкти

  • Неділя, 03 липня 2016, 19:05

vodaПроблема якості води як на Україні так і на Черкащині постає дедалі актуальніше. Яку воду споживає Черкащина кореспонденту УНН-Центр розповів заступник начальника Черкаського регіонального управління водних ресурсів Владислав Бондаренко.

 

 

“Найбільші обсяги скидання стічних вод у поверхневі водні об’єкти — на підприємствах житлово-комунального господарства. Ці підприємства є основними забруднювачами поверхневих вод. Загальна кількість скинутих у водойми області забруднених стічних вод, в минулому році збільшилась на 1,133 млн кубічних метрів: з 4,825 млн до 5,958 млн кубічних метрів”, — розповів В. Бондаренко.

 

Крім того, по області нарахували 17 водокористувачів-забруднювачів. У їх числі Старобабаніська виправна колонія забруднює в зв’язку з відсутністю дозволу на спецводокористування та ГДС, Ватутінський КВП " Водоканал“ - в зв’язку з перевищенням ГДС, ТОВ “Уманський гранкар’єр” - в зв’язку з відсутністю дозволу на спецводокористування та ГДС.

 

“Із діючих в області 38 комплексів очисних споруд, більше половини потребують реконструкції. У п’яти районних центрах області міські очисні споруди взагалі відсутні. Це Городище, Драбів, Жашків, Корсунь-Шевченківський та Шпола. Чи не найбільшою проблемою є незадовільна робота очисних споруд міст Золотоноша та Кам’янка. Обладнання очисних споруд застаріле, технологія очистки не витримується”, - розповів фахівець.

 

Загалом, проблему якості води спеціалісти пов’язують із забрудненістю водних об’єктів стічними водами, захаращенням прибережних захисних смуг промисловим та побутовим сміттям, виснаженням підземних водоносних горизонтів й нераціональним використанням води.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати