сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

В колонії на Уманщині відбувся «День відкритих дверей»

  • П'ятниця, 01 липня 2016, 09:00

koloniya24 червня в Старобабанівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№ 92) відбувся «День відкритих дверей». Про це повідомляє прес-служба Управління ДПтС України у Черкаській області.

 

 

Ознайомитись з умовами, створеними для засуджених у виправній колонії завітали представники державних, громадських, благодійних та релігійних організацій, засобів масової інформації, спостережної комісії, родичів засуджених.

 

Гостям розповіли історію становлення та режим функціонування установи, а також була організована екскурсія територією колонії. Під час обходу відвідувачі оглянули відділення соціально-психологічної служби, приміщення для приготування їжі, пекарню, лазне-пральний комплекс та приміщення православної каплички. Також учасникам заходу продемонстрували вироби, які виготовляють на підприємстві установи та розповіли про умови праці засуджених

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати