сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Топ-5 видів продукції, які експортувала Черкащина цьогоріч

  • Середа, 29 червня 2016, 09:00

ekcportУ головному управлінні статистики в Черкаській області проаналізували товарну структуру зовнішньої торгівлі за січень–квітень 2016 року.

 

 

На основі цих даних портал «Діловий регіон» сформував Топ-5 лідерів експорту.

 

Найбільшу частку в загальній структурі експорту зайняла група продуктів рослинного походження - 43,3 %. Порівняно з аналогічним періодом минулого року приріст склав майже 20 %.

 

Друге місце посіли готові харчові продукти з показником 19,7 %. Харчопромівці додали у експорті 15,3 %.

 

На 3-му місці опинилася продукція хімічної та пов'язаних з нею галузей промисловості. Їх частка склала 6,6 %. Порівняно з минулорічним показником ця сфера продемонструвала відчутне падіння - майже на 83 %.

 

На четвертій сходинці з показником 6,1 % опинилися деревина і вироби з деревини. Ця група товарів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року продемонструвала ріст на 35,5 %.

 

Замикають чільну п’ятірку текстильники. Їх продукція мала частку 5,3 % і теж продемонструвала хорошу динаміку - ріст на понад 68 %.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати