сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Товариство поляків в Умані провело майстер-клас до свята Миколая

  • Понеділок, 09 грудня 2019, 09:50

огніско0077 грудня в товаристві поляків міста Умані «Огніско» відбулося два майстер-класи до свята Миколая. На заходи були запрошені діти польського походження. Учасники майстер-класів власноруч виготовили подарунки для ровесників з польської школи та записали для них привітання польською мовою.

Варто зазначити, що свято Миколая католицький світ відзначає трішки раніше ― 6 грудня. Цьогоріч у товаристві поляків міста Умані «Огніско» відсвяткували його в оригінальний спосіб. Діти вирішили спробувати себе в ролі Миколаїв та не отримувати, а приготувати подарунки своїми руками.

На початку заходу лектор польської мови Людмила Крива познайомила присутніх з історією свята. Після цього для дітей було організовано два майстер-класи: з розмальовування імбирного печива та з рукоділля, а саме ― з виготовлення святкових декорацій.

На запрошення провести майстер-класи відгукнулася відомі в місті кондитер Марія Цовбун та художник Юлія Вахламова. Майстрині охоче ділилися своїми вміннями, а діти з великим задоволенням виконували рекомендації наставниць.

Під час майстер-класів учасники заходу прикрасили святкове печиво, а також зробили листівки для ровесників з польської школи та записали для них привітання зі святами польською мовою. Організатори зазначають, що захід пройшов в теплій, родинній польсько-українській атмосфері.

огніско001

огніско002

огніско003

огніско004

огніско005

огніско006

огніско007

огніско008

огніско009

огніско010

огніско011

огніско012

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати