сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Порятунок рідкісної пташки на Уманщині обернувся невдачею

  • Четвер, 28 листопада 2019, 13:52

6a3c37e68daf6ea2aec9d67d813f2ea326 листопада Уманський благодійний фонд «З надією на життя» звернувся до Ропотуської сільської ради із проханням допомогти врятувати життя гагарі. Рідкісна перелітна пташка опинилася у період морозів на середині замерзаючої водойми та не мала сил, щоб злетіти.

Виїхати на місце події погодилися рятувальники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Умань. Проте у них був лише гумовий човен, який не підходив для руху водоймою з тонкою кригою.

Потрібний транспорт знайшовся у ТОВ «Уманська левада». Директор підприємства Задорожній Олег Анатолійович не лише виділив човен, а й подбав про його доставку до місця пригоди. Активно сприяв цьому Дячук Олександр Олександрович, який певний період очолював Уманську районну раду.

AA AACzA

Рятувальники прибули до села Ропотуха та до настання темряви намагалась відловити пірнаючого птаха для подальшого транспортування до ветеринарної клініки міста Умань. Незважаючи на зусилля рятівників, гагару відловити не вдалося, хоча на прийдешню ніч також очікувалося до 7 градусів морозу.

gagara-8

«Наразі волелюбна гагара залишилася на тій же водоймі, очікуючи на холодну ніч. Хтозна, як птах надалі переживатиме холодну пору. За ним наглядатиме громадськість села Ропотуха, але допомогти проти чиєїсь волі, навіть якщо це воля лише дикого птаха, ми не в силі. Сподіваємось, що птах, набравшись сили та здоров’я, здійме крила і полетить у теплі регіони на зимівлю», ― зазначили в Уманській районній державній адміністрації.

6a3c37e68daf6ea2aec9d67d813f2ea3

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати