сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Спеціаліст із США розповів уманчанам про особливості виховання дітей з аутизмом

  • П'ятниця, 22 листопада 2019, 14:35

7У місті Умань пройшла низка семінарів для студентів, викладачів, співробітників реабілітаційних закладів і батьків, які виховують дітей з аутизмом. Заходи проводив провідний спеціаліст Білл Петерс (Річленд, штат Вашингтон, США).

Семінари проходили в Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини. Окрім студентів, викладачів та батьків на заходах були присутні спеціалісти Уманського навчально-реабілітаційного центру та Інклюзивно-ресурсного центру, що знаходиться в місті Гайсин Вінницької області. Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

00 1

Білл Петерс приїхав в Україну, щоб розповісти про життя особливих людей з точки зору того, хто має розлади аутистичного спектра. Під час семінарів американець знайомив із методикою роботи з особливими дітьми, проводив час в сім’ях уманчан, які виховують дітей з аутизмом, пояснював батькам, як краще порозумітися та взаємодіяти зі своїми дітьми. 

2

Організатори заходу висловлюють подяку ректору УДПУ, професору Олександру Безлюдному, директору розвитку фонду допомоги дітям з аутизмом «Дитина з Майбутнім» Ірині Сергієнко, декану факультету дошкільної та спеціальної освіти УДПУ, професору Ірині Демченко, старшому викладачу кафедри англійської мови та методики її навчання Олександру Коваленку за сприяння у проведенні зустрічей та семінарів.

3

4

5

6

7

8 1

9

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати