сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Відомий письменник Макс Кідрук презентує в Умані свою нову книгу

  • Понеділок, 04 листопада 2019, 10:58

76717491 2093848394050186 5581707869742432256 n6 листопада відомий український письменник та мандрівник Макс Кідрук презентує роман із доповненою реальністю «Доки світло не згасне назавжди» у місті Умань. Зустріч з автором розпочнеться о 19:00 у кінотеатрі Filmax за адресою: вулиця Андрія Кизила, 4. Вхід вільний.

Під час презентації Макс Кідрук говоритиме про соціальну і фантастичну складові роману та свої плани на наступну творчу відпустку.

Нагадаємо, що у 2017 році відбувся тур Макса Кідрука обласними центрами та містами України на підтримку роману «Не озирайся і мовчи». У тому числі, письменник побував в Умані. А у 2018 році письменник завітав до міста в рамках масштабного туру по обласних центрах та містечках України для презентації свого нового роману «Де немає Бога».

Анотація до книги «Доки світло не згасне назавжди»

Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися.

Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати