сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

За результатами ЗНО-2019 серед шкіл Умані з’явився новий лідер

  • П'ятниця, 13 вересня 2019, 15:22

96427Український аграрний ліцей, який майже два роки функціонує в Умані, за результатами ЗНО-2019 посів друге місце в рейтингу серед загальноосвітніх закладів міста (після Уманської міської гімназії) та восьме місце серед 316 навчальних закладів Черкащини. Такий результат показали 43 ліцеїсти ― перші випускники УАЛ.

Про це стало відомо після оприлюднення рейтингу загальноосвітніх шкіл Черкаської області за підсумками ЗНО-2019 року на сайті «Освіта.ua».

Усі випускники Українського аграрного ліцею склали іспит мінімум з трьох предметів і пройшли пороговий бар’єр. Майже 25% випускників мають 180 балів і більше. А 70% ліцеїстів отримали понад 150 балів за рейтинговою шкалою. 

В УАЛ запевнили, що таких результатів вдалося досягнути завдяки спеціально розробленій моделі підготовки до ЗНО. Кожен ліцеїст має індивідуальний освітній маршрут та вивчає саме ті предмети, які потрібні для вступу.

unnamed-1-678x381

«Спочатку ліцеїст проходить психологічні та профорієнтаційні тести, щоб визначитись із майбутньою професією. Далі він обирає вищий навчальний заклад та дивиться, які предмети потрібно скласти для вступу. Саме ці дисципліни ліцеїст вивчає не менше 20-ти годин на тиждень», ― зазначили в УАЛ.

imgonline-com-ua-Compressed-R1d4d1lleL-min

Учні відвідують студії підготовки до ЗНО в ліцеї та чотири рази на рік пишуть пробні тестування. А за кілька тижнів до іспиту проходять тренінги, націлені на психологічну підготовку, вміння концентруватися і почувати себе комфортно у стресовій ситуації.

imgonline-com-ua-Compressed-W3Lx5Bu4nFrrk-min

Представники УАЛ наголошують, що ЗНО не є основною ціллю ліцею: «Для нас важливіше — чи зможуть ліцеїсти реалізуватись у житті. Тому акцентуємо увагу на розвитку цілеспрямованості, лідерських якостей, ораторських здібностей, навичок підприємницької діяльності та вміння працювати в команді. Перші випускники УАЛ продемонстрували, що розвиваючись в студійній моделі, яка насичена бліц-проектами, інтегрованими днями, бізнес-інкубатором, отримати високий бал ЗНО ― це реально».

Детальніше про методику навчання в Українському аграрному ліцеї ― у відеосюжеті:

Довідка.

Український аграрний ліцей — навчальний заклад для учнів 10-11 класів, а з нового навчального року — і для 8 класів. Ліцеїсти навчаються за методиками Фінляндії та Естонії. Навчальний заклад розташований за адресою: м. Умань, вул. Івана Гонти, 3.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати