сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У лісі під Уманню затримали навіженого чоловіка з рушницею

  • Вівторок, 03 вересня 2019, 14:53

myslyvetsНа території мисливської бази Собківського лісництва Уманського лісового господарства навіжений чоловік напав на єгеря. Зловмисник вдарив постраждалого по голові, забрав у нього рушницю та втік. У лісі злочинець накинувся на матір з сином, які йшли до церкви. Через півтори години розбійника затримали.

Як пише gazeta.ua, нападником виявився раніше судимий чоловік з Київської області. Є інформація, що розум у зловмисника потьмарився після того, як у тюрмі його сильно вдарили по голові.

Навіжений украв у себе вдома мотоцикл та поїхав до Умані. Звідти зловмисник вирушив до мисливської бази товариства мисливців і рибалок «Уманське» у Собківському лісництві.

«Вона знаходиться просто в лісі, де ні душі немає навколо. Вийшов черговий єгер і спробував нагнати його. Той не вгомонився. Тоді єгер вийшов удруге вже з рушницею. Це ще більше розлютило нападника. Він ударив нашого працівника по голові й відібрав у нього рушницею. Зі здобиччю пішов геть. Слава Богу, зброя була не заряджена», ― зазначив голова товариства мисливців і рибалок «Уманське» Віталій Бабій.

Блукаючи по лісу, озброєний нападник помітив матір із сином, які несли корзину яблук до церкви. Він приставив рушницю до голови й відібрав у жінки 50 грн та кошик із яблуками.

«Ми зателефонували в поліцію, яка оперативно перекрила всі дороги. Однак цього неадеквата затримали наші хлопці. З лісу він побіг у напрямку очисних споруд, де його на наших очах збив із ніг і скрутив наш працівник Віктор Майданнік. За хвилину на місце події прибули поліцейські, закували в наручники та повезли до відділку», ― додав Віталій Бабій.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати