сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані пройшло масштабне міське свято першокласників ― ФОТО, ВІДЕО

  • Понеділок, 02 вересня 2019, 15:59

12220012 вересня у Центральному сквері міста Умань пройшла розважально-ігрова програма для дітей, які йдуть у перший клас. Організатором виступив відділ освіти Уманської міської ради. На захід прийшло майже 900 першачків, їх батьки та вчителі.

Міське свято першокласників розпочалося з ранкової руханки «Ми веселі, ми щасливі, ми активні, ми красиві». Ведучими виступили учасники народного аматорського театру «Реверанс» Уманського міського будинку культури та студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Тараса Шевченка.

Також першокласники мали змогу намалювати власну картину крейдою на асфальті. У свій перший шкільний день до цього заняття долучилися десятки дітей, які розмалювали не лише частину площі Соборності, а й перехрестя біля міської гімназії.

Крім того, діти могли сфотографуватися на справжній пожежній машині та послухати лекцію про техніку безпеки у школі від уманських рятувальників. А у Центральному сквері для малечі організували лялькову виставу вихованці Уманського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

В той самий час неподалік від площі Соборності проходили розважальні заходи від кінотеатру Filmmax. Також першачки мали змогу досхочу накататися на «Весільній каруселі», що була встановлена у рамках реконструкції площі Соборності.

Svyato-dlya-pershoklasnykiv1Svyato-dlya-pershoklasnykiv2

Svyato-dlya-pershoklasnykiv3Svyato-dlya-pershoklasnykiv11

Svyato-dlya-pershoklasnykiv10Svyato-dlya-pershoklasnykiv5

1222001

1222002

1222003

1222004

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати