сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Український аграрний ліцей в Умані потрапив у ТОП-10 кращих шкіл Черкащини

  • Четвер, 29 серпня 2019, 09:08

unnamedУкраїнський аграрний ліцей, який знаходиться у місті Умань, зайняв восьме місце серед 316 навчальних закладів Черкащини за результатами ЗНО. Про це стало відомо після оприлюднення рейтингу загальноосвітніх шкіл Черкаської області за підсумками ЗНО 2019 року на сайті «Освіта.ua».

Усі випускники Українського аграрного ліцею склали іспит мінімум з трьох предметів і пройшли пороговий бар’єр. Майже 25% випускників мають 180 балів і більше. А 70% ліцеїстів отримали понад 150 балів за рейтинговою шкалою.

В УАЛ запевнили, що таких результатів вдалося досягнути завдяки спеціально розробленій моделі підготовки до ЗНО. Кожен ліцеїст має індивідуальний освітній маршрут та вивчає саме ті предмети, які потрібні для вступу.

«Спочатку ліцеїст проходить психологічні та профорієнтаційні тести, щоб визначитись із майбутньою професією. Далі разом з тьютором обирає вищий навчальний заклад та дивиться, які предмети потрібно скласти для вступу. Саме ці дисципліни ліцеїст вивчає не менше 20-ти годин на тиждень», ― зазначили в УАЛ.

Учні відвідують студії підготовки до ЗНО в ліцеї та чотири рази на рік пишуть пробні тестування. А за кілька тижнів до іспиту проходять тренінги, націлені на психологічну підготовку, вміння концентруватися і почувати себе комфортно у стресовій ситуації.

Представники УАЛ наголошують, що ЗНО не є основною ціллю ліцею: «Для нас важливіше — чи зможуть ліцеїсти реалізуватись у житті. Тому акцентуємо увагу на розвитку цілеспрямованості, лідерських якостей, ораторських здібностей, навичок підприємницької діяльності та вміння працювати в команді. Перші випускники УАЛ продемонстрували, що розвиваючись в студійній моделі, яка насичена бліц-проектами, інтегрованими днями, бізнес-інкубатором, отримати високий бал ЗНО ― це реально».

Довідка.

Український аграрний ліцей — навчальний заклад для учнів 10-11 класів, а з нового навчального року — і для 8 класів. Ліцеїсти навчаються за методиками Фінляндії та Естонії.

Тьютор — педагог-наставник, який індивідуально працює з учнем впродовж двох років навчання. Тьютор допомагає визначитись із майбутньою професією, знайти сильні сторони дитини, поставити цілі та досягати їх. Кожен учень Українського аграрного ліцею має індивідуального тьютора.

Студії — формат занять, коли учні опановують матеріал у команді, створюючи спільний проект.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати