сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На водному екрані комплексу фонтанів «Перлина кохання» в Умані презентували нове історичне шоу

  • П'ятниця, 19 липня 2019, 23:28

photo 2019-07-19 23-06-0013 липня на водному екрані комплексу фонтанів «Перлина кохання» в Умані продемонстрували нове світломузичне шоу. Презентація відбулася у рамках урочистого заходу з нагоди відкриття реконструйованої набережної Осташівського ставу. Тематикою нового світломузичного шоу стала історія міста Умань.

Ініціатором створення нового світломузичного шоу, а також будівництва комплексу фонтанів «Перлина кохання» та реконструкції набережної Осташівського ставу є народний депутат України Антон Яценко.

Парламентар зазначив, що Умань має багату історико-архітектурну спадщину, славиться визначними подіями та діячами, які зробили свій внесок у розвиток міста. Саме тому для нового світломузичного шоу була обрана історична тематика.

«Радує, що історичні події Умані висвітлено в новому світломузичному шоу, яке демонструють на водному екрані фонтанів «Перлина кохання». Це ще більше популяризуватиме самобутність Умані серед містян і туристів», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати