сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Фольклорний ансамбль з Уманщини переміг на Всеукраїнському дитячому конгресі

  • Середа, 17 липня 2019, 15:45

2 223Фольклорний ансамбль «Дзвіночки» з села Косенівка Уманського району взяв участь у Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули в світі талантів». Захід проходив на березі Чорного моря у місті Одеса.

Учасниками колективу «Дзвіночки» є учні Косенівського навчально-виховного комплексу. Керівником ансамблю виступає Головченко Ганна ІванівнаПро це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

Під час виступу на Всеукраїнському дитячому конгресі фольклорний ансамбль «Дзвіночки» продемонстрував обрядове дійство «Ой, на Івана та й на Купала». За рішенням кваліфікованого журі колектив отримав Другу премію у номінації «Фольклор».

2 223

Метою дитячого конгресу стало об’єднання всіх учасників фестивалю, обмін досвідом, удосконалення дитячої особистості, розвиток творчих здібностей у невимушеній атмосфері відпочинку.

59cdb0be5080f26205223a0bd9962061

Учні Косенівського НВК під час поїздки до Одеси мали змогу не лише розкрити свої таланти, а й побувати на екскурсіях по місту та відпочити на березі Чорного моря.

3 183

Варто зазначити, що фольклорний ансамбль «Дзвіночки» є неодноразовим переможцем всеукраїнських, обласних, районних конкурсів, фестивалів та інших мистецьких заходів.

5 100

7 56

9 28

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати