сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські пауерліфтери показали надвисокі результати на Чемпіонаті світу ― ФОТО, ВІДЕО

• Середа, 05 червня 2019, 13:43

60359619 2247872345466097 537378748933079040 n16-19 травня в місті Луцьк проходив 29-ий Чемпіонат Світу World Powerlifting Alliance із пауерліфтингу та окремих вправ. У змаганнях взяло участь 500 найсильніших атлетів із 24 країн світу. Місто Умань на турнірі представляли команди розважально-спортивного комплексу «Амарант» та Уманського педуніверситету.

До команди УДПУ увійшли викладач кафедри спортивних дисциплін, Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко та студент факультету фізичного виховання, Майстер спорту України Сергій Сюренко.

До команди РСК «Амарант» увійшли Олександр Дробілко, Наталія Сокуренко та Оксана Остроушко.

Змагання проходили в одному із найбільших спортивних комплексів України «Адреналін Сіті» міста Луцьк. На Чемпіонаті світу було встановлено чимало рекордів, зокрема й уманськими спортсменами.

У дисципліні багатоповторного жиму Сергій Сюренко зайняв I місце та встановив новий Рекорд України WPA, вижавши штангу 75 кг 43 повторення.

60941225 2343082442643865 1127264873219096576 n

Сергію Ільченку в номінації штанги 125 кг вдалося перемогти всіх своїх суперників та встановити Рекорд Світу WPA. Уманчанин першим в Україні серед чоловіків в багатоповторному жимі встановив норматив «Еліта», вижавши штангу 33 рази.

60535321 2247872415466090 5951195608340496384 n

Лідер команди РСК «Амарант» Наталія Сокуренко посіла перше місце з пауерліфтингу серед жінок у ваговій категорії до 56 кг з сумою 380 кг (150-72,5-157,5) та зайняла друге місце у становій тязі. Уманчанка також посіла друге місце в абсолютній першості з пауерліфтингу та друге місце в абсолютній першості зі станової тяги.

Оксана Остроушко виборола третє місце з пауерліфтингу серед жінок у ваговій категорії до 60 кг з сумою 307,5 кг (102,5-65-140) та третє місце в становій тязі.

Олександр Дробілко посів друге місце зі станової тяги у категорії «Open» та перше місце в абсолютній першості зі станової тяги у категорії «Masters».