top panarama
A+ A A-

Уманські боксери вибороли чотири золоті медалі на обласному чемпіонаті

• Неділя, 05 травня 2019, 14:33

59121065 384243145505808 3917473326045331456 nЗ 2 по 4 травня у місті Черкаси проходив Чемпіонат Черкаської області з боксу серед молоді. Місто Умань на змаганнях представляли сім спортсменів з боксерських клубів «АРЕС» та «АНТЕЙ». За результатами турніру уманчани вибороли чотири золотих медалі та посіли перше командне місце.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив старший тренер збірної Умані з боксу, тренер боксерського клубу «АРЕС» Віктор Петриченко.

«Приємно відзначити, що уманська збірна посіла перше командне місце, завоювавши чотири золотих медалі змагань. Вітаємо уманських боксерів та тренерів з гарним виступом!», ― написав Віктор Петриченко.

59384375 384243312172458 4797212130120040448 n

Перші місця на Чемпіонаті Черкаської області з боксу посіли:

1. ЛЕЙБЕНКО ПАВЛО (49 кг), БК « АРЕС», Уманська ДЮСШ, Уманський державний педагогічний університет.

2. ІВАСЮК ВАЛЕНТИН (56 кг), БК «АРЕС», ШВСМ, Уманський гуманітарно-педагогічний коледж.

3. КОЛІСНІЧЕНКО МАКСИМ (60 кг), БК «АРЕС», Уманська ДЮСШ.

4. СКАКУН АНДРІЙ (69 кг), БК «АРЕС», Уманська ДЮСШ.

59630113 384243208839135 6027599743641714688 n

Третє місце у ваговій категорії 69 кг посів ЄВСЕЄВ ЄВГЕНІЙ (БК «АРЕС», Уманська ДЮСШ, Уманський аграрно-технічний коледж). Тренери: Петриченко В. Б., Кабанов В. М.

59305766 384243168839139 7004591094222553088 n

Друге місце у ваговій категорії 64 кг здобув ФІЛІПЕНКО ВЛАДИСЛАВ (БК «АНТЕЙ»), тренер Посовень Р. Я.