сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані стартувала благодійна акція «Серце до серця»

  • П'ятниця, 05 квітня 2019, 08:43

благ004З 1 по 30 квітня у місті Умань оголошено благодійну акцію «Серце до серця». Метою збору коштів є придбання медичного обладнання для діагностики та лікування дітей з хворобами серця.

Міська акція під гаслом «Дитяче серденько, живи» проходить у рамках 14-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». 

Про це йдеться на сайті Управління праці та соціального захисту населення.

 

благ003

До підготовки та проведення благодійної акції в Умані долучилися волонтерські загони закладів загальної середньої освіти та студентських волонтерських служб.

благ001

«Молодь бере активну участь у громадському житті міста у рамках реалізації ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді"», ― зазначили в Управлінні праці та соціального захисту населення.

благ002

Наразі головам студентських волонтерських загонів та представникам навчальних закладів міста вже передано скриньки та плакати для збору коштів.

благ004

На зібрані під час благодійної акції кошти буде придбано медичне обладнання для діагностики та лікування дітей із хворобами серця. Згодом його безкоштовно передадуть у користування Уманській дитячій міській лікарні.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати