сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Шукаємо юні таланти: в Умані відбудеться олімпіада з музичного мистецтва

  • Субота, 09 березня 2019, 10:46

close-up-girl-singing-song-with-microphone-colored-background 23-214792040215 березня в Умані відбудеться ІІІ Регіональна учнівсько-студентська олімпіада з музичного мистецтва. До участі запрошуються учні музичних шкіл і закладів загальної середньої освіти, а також студенти закладів вищої освіти (училищ та коледжів).

Олімпіада проходитиме у рамках Дня відкритих дверей в Уманському державному педагогічному університеті.

Організаторами виступають кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва й інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ.

Завдання олімпіади з музичного мистецтва будуть складатися з двох блоків ― теоретичного та музично-виконавського. Під час теоретичного блоку перевірятимуться знання учасників з теорії музичного мистецтва. Під час другого блоку виявлятиметься рівень музично-виконавської майстерності.

За рішенням членів журі переможці олімпіади будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та сертифікатами.

«Метою олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, заохочення інтересу учнів та студентів до музично-теоретичних дисциплін, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов для творчості обдарованої учнівської та студентської молоді в галузі музичного мистецтва та обмін творчими досягненнями між музикантами», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

Детальніше про умови участі в олімпіаді з музичного мистецтва ― за посиланням.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати