top panarama
A+ A A-

Уманські студенти стали призерами Чемпіонату України з велоспорту

• Вівторок, 05 березня 2019, 14:56

D4A5319A-CE45-49AA-95CE-2511F185A626З 15 по 20 лютого у місті Львів проходив зимовий Чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед чоловіків. Місто Умань на ньому представляли студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету Михайло Бліхарський та Олександр Шевченко.

До програми Чемпіонату України з велосипедного спорту ввійшло декілька видів трекових перегонів. Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

У кваліфікаційному заїзді в дисципліні «командна гонка-переслідування на 4 км» уманські спортсмени показали четвертий результат, а в фінальному ― зайняли третє місце.

В груповій гонці («скретч 50 кіл») Олександр Шевченко з сумою 26 очок виборов бронзову нагороду. Михайло Бліхарський у цій дисципліні посів четверте місце.

A7C1641B-5F24-4295-94F0-8A820C90B88D

916EB608-CAED-4C7E-BB12-DAF263314F68-960x605

D4A5319A-CE45-49AA-95CE-2511F185A626

EB8B589C-A987-4E10-8D3A-6E345EDC2A61-960x608

3C91B076-99FD-4445-B36C-19F157CBE960-768x1024

097C9A19-7700-44B8-B498-76E6C30E97C9-768x1024