сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

До Європи за досвідом: в Умані стартувала реєстрація на програму «Молодь змінить Україну»

  • П'ятниця, 01 березня 2019, 08:45

молод001У 2019 році в місті Умань вперше відбудеться програма «Молодь змінить Україну» Фонду родини Богдана Гаврилишина. До участі запрошуються патріотичні українці віком 20-35 років, які готові стати рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду.

Подати заявку на участь у програмі «Молодь змінить Україну» можуть молоді люди віком 20-35 років, представники місцевих органів влади та самоврядування, громадські активісти, а також представники соціально-відповідального бізнесу та медіа.

Для участі потрібно мати ідеї щодо проектів місцевого розвитку та володіти англійською мовою. Знання іноземної мови є важливим критерієм відбору претендентів, адже у разі успішного проходження перших етапів програми передбачена поїздка до європейської країни.

молод002

Урочисте відкриття програми «Молодь змінить Україну» відбудеться 6 квітня у Києві. Навчання молодіжних активістів проходитиме в Умані та складатиметься з трьох етапів: 19-20 квітня, 3-4 травня та 17-18 травня.

Під час інтенсивного модульного навчання учасників знайомитимуть із соціальними інноваціями у сфері державного управління та проектного менеджменту. Молодь матиме змогу не лише підготувати, а й реалізувати власні ідеї місцевого розвитку. Переможці програми отримають підтримку у вигляді мікро-грантів.

Учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, у вересні-жовтні 2019 року зможуть відвідати одну з шести країн Європи: Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща. Впродовж тижня молодь вивчатиме європейський досвід, щоб згодом поділитися з громадськістю результатами свого дослідження.

молод001

Для участі у програмі потрібно заповнити анкету за посиланням.

Останній термін подачі заявки на участь у програмі: 14 березня 2019 року включно.

Регіональний координатор: Кудрицька Олександра, 0937722305, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місцева контактна особа: Опацький Ігор, 0988672667, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати