сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Збірна команда Умані показала найкращі результати на обласному Чемпіонаті з боксу ― ФОТО

• Вівторок, 22 січня 2019, 12:27

50221150 339128580017265 1799063948054495232 nУ Черкасах завершився Чемпіонат Черкаської області з боксу серед юніорів (2003-2004 років народження), а також жінок та дівчат всіх вікових груп. Участь у змаганнях взяло понад 100 боксерів з Умані, Жашкова, Ватутіного, Звенигородки, Лисянки, Канева, Тального, Маньківки та Черкас.

Місто Умань на обласному Чемпіонаті представляло чотирнадцять боксерів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив старший тренер збірної Умані з боксу та тренер боксерського клубу «АРЕС» Віктор Петриченко.

49418621 339126293350827 6472312331190665216 n

«За підсумками триденних захопливих боїв серед юніорів збірна міста Умань посіла неофіційне перше командне місце, завоювавши шість перших місць, два других і два третіх місця», ― зазначив Віктор Петриченко.

• 80 кг. Йолкін Олександр (Канів);
  • +80 кг. Тимошенко Олександр (Черкаси «Вулкан»).

50071380 339128650017258 3374568448850919424 n

Окрім юніорів також переможцями Чемпіонату Черкаської області серед жінок-еліта стали уманчанки Ковальчук Анастасія (57 кг) та Цуркан Анастасія (69 кг). Срібло виборола Ярош Альона (60 кг). Кривошея Дарина перемогла у ваговій категорії 60 кг серед дівчат-молодіжниць.

50095586 339126370017486 1773931818072932352 n

«За результатами цього чемпіонату області сформувалась збірна Черкащини для участі в Чемпіонатах України серед жінок і дівчат всіх вікових категорій та юніорів, які відбудуться відповідно 1-7 лютого та 18-24 лютого в місті Харків», ― додав Віктор Петриченко.