сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Як уманчани Вольта рятували. ФОТО

  • Понеділок, 25 квітня 2016, 15:52

voltВольт - це рудий пес дворової породи, що живе в гаражах дачного автокооперативу. Якийсь нелюд надів на нього тугий дротяний зашморг… а собака втік. І майже тиждень з роз’ятреною раною і металевим нашийником бігав по гаражах і нікого до себе не підпускав. Видно, вже натерпівся від двоногих.

Вкінці березня 2016 року інформація про собаку, яка опинилася в біді, потрапила до волонтерів – захисників тварин. Намагалися відловити його самі, аби хоч якось допомогти, та не змогли. Викликали спеціалізовану «Службу порятунку тварин» з Києва, тим часом активно збираючи кошти серед своїх однодумців, знайомих і незнайомих (через соціальні мережі), аби заплатити за послугу. За 2 дні вдалося зібрати необхідні 2 тисячі гривень.

Спеціалісти доволі швидко влучили в поранену собаку снодійними капсулами, а пес знову наляканий подіями втік, ховаючись із останніх сил. Знайти заснулого «пацієнта» допомогла його «подружка», маленька чорна собачка, що й сама спочатку ховалася від тривожної метушні, а потім все ж вивела людей до місця схованки свого товариша.

Ті, хто транспортував і ті, хто лікував пса, кажуть, що без сліз не можна було дивитися на відкриту глибоку рану і страждання тварини. Після операції «пацієнт» ще декілька днів провів під наглядом ветлікаря. За цей час йому зробили щеплення, кастрували, чіпували і знайшли через Інтернет-голосування нове ім’я: Вольт! Так назвали за любов до волі і готовність за неї боротися.

Нині Вольт знову повернувся в автокооператив, де зустрівся зі своїми 4-лапими друзями. Та людям все ж не довіряє і тримається осторонь. Проте ті, хто знають всю цю історію не зі слів, а самі брали в ній участь, кажуть, що пес видужує, рани затягнулися, шерсть відростає. Чи повернеться довіра тварини до людей, побачимо.

Нині в уманчан з’явився, чи не вперше в історії міста, шанс цивілізованим методом вплинути на ситуацію з безпритульними тваринами. Завдяки волонтерам, доброчинцям і справжнім ветеринарам (тим, що дійсно люблять тварин) в Умані запрацювала програма стерилізації. Собак з вулиці стерилізують безкоштовно, лише просять привезти і забрати після операції. Безумовно, будуть вдячні за кошти і за допомогу по догляду за тваринами. 

 

 

 

За інформацією волонтерської організації «Серце друга»

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати