сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Як уманчани зустрічатимуть Новий рік?

  • Четвер, 20 грудня 2012, 10:23

Як правильно зустрічати Новий рік 2013Щоб весь рік був успішним, і удача не поверталася до тебе спиною, Новий рік 2013 потрібно зустрічати правильно. Перш за все, Змія не переносить шуму і зайвих рухів. Тому зустрічати Новий 2013 астрологи рекомендують в невеликому, тісному колі своєї родини або компанії. У цей світлий і добрий свято треба повністю розслабитися і відкинути всі турботи і похмурі думки. В одязі віддати перевагу чорним і темно-синім тонам. Актуальне також і зелений колір. Обов’язково поставте на середину столу гілочку сосни, на сході вона символізує довголіття. І, звичайно ж, повісьте на ялинку талісман року – маленьку Змію: така увага їй підлестить. 

Олег Войтенко, 27 років, працює в сфері продажу

Запечу собі качку, візьму пляшку коньяку. Долучусь до трансляцій на верхах. Кудись йти в гості не має сенсу в цьому році - старий я вже для цього. )) Хоча все вирішиться, як завжди, 30-го числа. )) Була ідея звалити в Львів на Новий Рік.


Софія Кримовська, 33 роки, журналістка та поетка

Для мене Новий рік - свято особливе. Тільки подумаю - одразу уявляю мандарини і сніг. Як зустрічатиму, ще не знаю. Хотіла б з найдорожчими людьми... З напоїв надаю перевагу шампанському і каві.... А на столі: гриби, мандарини, щось легесеньке... Піст же:)))


Надія Гергель, 19 років, студентка 2-го курсу 

Я планую поїхати з друзями до Києва і зустріти Новий Рік там. Плануємо сходити на Хрещатик, подивитися на столичну ялинку. Після того, як побуваємо на головній площі країни, поїдемо святкувати далі, щоб  вражень та спогадів вистачило на увесь наступний рік.


Борис Безносюк, 26 років, дизайнер

На Новий Рік я ложкою їстиму ікру в компанії своїх найрідніших людей. А де саме святкуватиму, ще не вирішив. Можливо вдома, а може поїду десь зі своїми друзями. Усе вирішиться, як завжди, 30-го грудня.


Руслан, 22 роки,  міліціонер уманського міського відділу міліції

В Новорічну ніч я перебуватиму на чергуванні у відділку. Надіюсь, що порушень буде мало і свято пройде спокійно. А в їдеалі хотілось би провести його у веселому родинному колі. Але робота є робота і нікуди від неї не подінишся. Доведеться в таку святкову ніч оберігати спокій людей.


Олександр Гончарук, 28 років, інженер-хімік

Святкувати прихід нового 2013-го року я вирішив по-сімейному, з дружиною. Так, як ми недавно одружились, хочеться вперше  зустріти наступаючий рік вже в своїй новоствореній сім'ї, і відчути всі плюси цього так званого родинного святкування))! Але ж є ще друзі, яким після приходу Нового року не буде сидітись вдома, і думаю, що скромне сімейне свято перейде вже в дружнє святкування зі всіма всім відомими наслідками))))


Адміністрація Сайту міста Умань 04744.info вітає уманчан з наступаючим роком змії та бажає гарно зустріти Новий  2013-й рік. Щастя вам, добра, успіхів та сімейного затишку!


Юлія КРАСНОВИД, Інна ХОДАЧЕНКО

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#1 Mineralka 22.12.2012, 20:31
на вебках ))
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати