сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Про що мріють уманчани?

  • Середа, 28 листопада 2012, 00:00

про що мріють уманчаниПсихологи радять мріяти. Але кажуть: «Мрійте за правилами!». Їх небагатоі вони прості. Правило перше: приберіть негативну частку «не» в своїх мріях, формулюйте їх з позитивом. Друге правило: формулюйте свою мрію в теперішньому часі, наче вона вже збувається. І останнє, третє, правило: візуалізуйте те, чого хочете. Роздрукуйте фото чи намалюйте бажане і тримайте це зображення постійно перед очима. Як і про що саме мряють уманчани, вирішили дізнатись журналісти Сайту міста Умань 04744.info.

 

Дарина Дьома-Пісна, 22 роки, художниця

Мрію відкрити в Умані великий арт-центр. Окрім функцій власне художньої галереї, він працюватиме також як місце проведення занять з дитячої арт-терапії. На власному досвіді знаю, наскільки сильно заняття малюванням заспокоює та врівноважує. В центрі з дітками займатимуться лікарі-психологи та художники. Також дуже хочу впровадити програму допомоги хворим на ДЦП діткам через заняття мистецтвом.

 

Олександр Власюк, 49 років, професійний інженер-будівельник та казкар

Мрію викупити ту квартиру в Умані, в якій я провів дитинство. Вона знаходиться в одному з багатоповерхових будинків по вулиці Ленінської Іскри. Мені було в ній дуже затишно, але як виріс, продали її іншим людям. Тепер дуже хочеться повернути її, проте питання впирається в фінанси.

 

Людмила Безвугляк, 37 років, власниця кав’ярні

Мрію, аби мій син в житті здійснив все те, чого я в свій час не змогла досягнути. Все життя хотіла бути лікарем, закінчила медучилище, але батьки не мали можливості мене навчати далі. Зараз син навчається на другому курсі медінституту в Вінниці. Обрав стоматологію, хоча я хотіла, аби він йшов на лікарську справу. Буду щаслива, коли він нарешті стане лікарем.

 

Олександр Жашкевич, 36 років, журналіст

У мне дуже багато мрій, але одна все таки найважливіша: я батько двох синів і мрію, аби вони виросли здоровими та гідними людьми. Не важливо, ким вони будуть за професію: лікарями, будівельниками чи космонавтами. ))) Головне, аби були чесними та порядними. Я люблю їх.


Ірина Патлатюк, 25 років, журналістка

Мрію про те, щоб позитивних матеріалів було більше. Щодня звертається багато людей, кожен із своєю бідою: в когось немає світла на вулиці, в когось дитяча коляска ламається щодня через погану дорогу. Допомогти ми всім не можемо, хоча у багатьох випадках саме після втручання журналістів чиновники починають щось робити. Хочеться, щоб кожен ніс особисту відповідальність за свою роботу і працював не просто заради зарплати.

 

Олександр Комаров, 35 років, виробник дитячих іграшок з деревини

Мрія, аби в Умані було побільше пристойних місць для відпочинку. Хочеться просто прийти в кав’ярню і насолодитись гарним обслуговуванням, послухати приємну музику. В нас в Умані практично немає де почути класику в «живому» виконанні. А жаль… Також хочеться, аби побільше було висококласних місць для відпочинку з дітьми.

 

 

записала Юлія КРАСНОВИД

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+1 #2 Колючка 11.12.2012, 10:07
Арт-центр, пристойні місця для відпочинку - це все банальні фрази! Арт-центр можна зробити вже зараз і будь, де: на базі школи, гуртка, будинку культури. Малюйте, навчайте, пристойно провольте час! Головне бажання!Є у нас місця також і з нормальною музикою, і обслуговуванням , от тільки навіщо там бувати дітям? Що, окрім зайвих калорій, вони звідти винесуть?? Знаєте як кажуть розумні люди - для гарного виховання дитини потрібно мінімум коштів та максисум уваги та сумісного проводження часу. Та це лише моя сб'єктивна думка. Люди - МРІЙТЕ!!!
Цитата
 
 
-2 #1 ололош 28.11.2012, 18:01
Олександр Комаров,пфффф,у нас её и в записи почти нигде не услышишь, Да и вообще, везде звучит быдло-звук, который и нравится большинству.
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати