сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Допомогу психолога уманські підлітки можуть отримати в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

  • Вівторок, 23 жовтня 2012, 07:41

психологічна допомога підлітку в УманіВже більше, ніж півроку в Умані працює Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Про його роботу ми вже писали раніше на Сайті міста Умань 04744.info.

 - Ми працюємо з вихованцями від трьох до вісімнадцяти років. Є у нас діти з неблагополучних родин, є й сироти, які чекають всиновлення. Також до нас звертаються підлітки зі звичайних родин, які мають певні непорозуміння у стосунках з батьками. Часто таким дітям просто немає з ким поговорити, розповісти про свої думки та сумніви. Вони можуть прийти в наш Центр і поспілкуватись з психологом. – розповідає методист Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Галина Миколаївна.

- При першому зверненні дитини уважно її вислуховую, намагаюсь встановити причину її переживань. Проводимо діагностику і за її результатами приймаємо ріщення, яка саме корекційна робота має проводитись з цією конкретною дитино. – говорить психолог Центру Людмила Яківна. – Ситуації бувають дуже різні, тому вникаємо у всі обставини, аби наша допомога була якомога ефективнішою.


Звернутись до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей можна, зателефонувавши на міський номер (04744) 2-22-42, або особисто підійшовши за адресою: м. Умань, вул. І. Гонти, 12. Психолог працює з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 17:00. Проте в критичних випадках в Центрі приймуть цілодобово та в будь-який день.

Юлія КРАСНОВИД

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#1 Maxим 23.10.2012, 21:28
УНП ЗА Полякова! :-)
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати