04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Вівторок, 18 грудня 2012 16:27

Приїхали з Трускавця в понеділок вдень, і вже мають направлення на новий курс лікування.

Маша Бабич повернулась з лікування в Трускавці

- Дуже інтенсивний курс лікування пройшла Маша. – розповідає Лариса Перун, бабуся хворої на ДЦП дівчинки. – Давали їй багато вправ, вона їх сумлінно виконувала. Порівняно з минулим нашим перебуванням в Міжнародній клініці відновного лікування, є добрі зрушення в стані її здоров’я. Ліва ніжка стала рівнішою, Маша вже впевненіше рухається. Лікарі кажуть, що результати пройденого нами щойно курсу лікування будуть поступово проявлятися протягом місяця.

Докладніше ... 0
Понеділок, 26 листопада 2012 13:00

Маша БабичІсторія маленької життерадісної білявки Маші Бабич, хворої на ДЦП, зворушила серця не лише тих, хто добре знає їхню з бабусею Ларисою маленьку родину, але й зовсім незнайомих людей. Допомогти Маші погодились уманські бізнесмени та громадські діячі, а також звичайні люди з Умані та інших міст. Приєднуйтесь і ви. Робити добрі справи легко! 

 

Докладніше ... 0
П'ятниця, 16 листопада 2012 11:55

Маша БабичКурс лікування у Міжнародній клініці відновного лікування коштує 17,5 тисяч гривень. У родичів дівчинки є лише 2,5 тисячі. За два тижні їм необхідно зібрати решту суми.

- Ми з Машею живемо вдвох. - розповідає бабуся дівчинки Лариса, -  Мама відмовилась від неї, опікунство я оформила на себе. При народження Маші поставити діагноз - рухові розлади та ураження центральної нервової системи. Пізніше в Охматдиті його уточнили - ДЦП (дитячий церебральний параліч).

Докладніше ... 0

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати